Το πρώτο ηλεκτρονικό μπασκετικό περιοδικό με την πληρέστερη Αθλητιατρική Πύλη στο ελληνικό διαδίκτυο!

Πρόγραμμα Summer League – όλοι οι αγώνες

PDFΕκτύπωσηE-mail

"ΠΑΝΟΣ ΖΑΧΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ" - 2016-17


Share


 

Το πρόγραμμα ολόκληρου του Summer League του «Πάνος Ζαχαρογιάννης»:


- Εδώ στο παρόν άρθρο θα προστεθούν όλοι οι αγώνες της λίγκας που θα οριστούν σε όλους τους ομίλους, ως το τέλος.

- Οι αγώνες αναφέρονται με αντίστροφη χρονολογική σειρά (οι παλιότεροι ημερολογιακά προς τα κάτω, οι νεότεροι ημερολογιακά πιο πάνω).

- Οι διευθύνσεις των γηπέδων.


Παρασκευή 30/6
21:00, Aladalon - Γ.Α.Σ.Τ. (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)
22:30, Heat B.C. - Atomic Raptors (Νήαρ Ηστ)

Πέμπτη 29/6
21:00, Ρούκουνες - Αστέρας Ευελπίδων (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)

Τετάρτη 28/6
22:30, Μπάσχετοι - Atomic Raptors (Νήαρ Ηστ)
22:30, Aladalon - Τουβλέικερς (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)

Τρίτη 27/6
21:00, Nothing But Net - Pigs (Νήαρ Ηστ)

Δευτέρα 26/6
21:00, Σουβλέηκερς - Alcoholics (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)
22:30, Ζαππατίστας - Chicago Tools (Στ. Βενέτης)
22:30, Catenazio B.C. - C-Scavs (Νήαρ Ηστ)

Παρασκευή 23/6
21:00, Catenazio B.C. - Aladalon (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)

Πέμπτη 22/6
21:00, Ρούκουνες - Alcoholics (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)
21:00, Αστέρας Ευελπίδων - Lazers B.C. (Νήαρ Ηστ)

Τετάρτη 21/6
21:00, Νothing But Net - Atomic Raptors (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)
22:30, Oklaχώμα - Red-dicolo (Νήαρ Ηστ)

Τρίτη 20/6
22:30, Γ.Α.Σ.Τ. - Τουβλέικερς (Νήαρ Ηστ)

Δευτέρα 19/6
21:00, Lazers B.C. - Σουβλέηκερς (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)


Κυριακή 18/6
21:00, Κένταυροι - Μπάσχετοι (Πολυκλαδικό)


Τετάρτη 14/6
21:30, Pigs - Atomic Raptors (Καλλιθέα/Ιφιγενείας)
22:30, Ζαππατίστας - Oklaχώμα (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)
22:30, Catenazio B.C. - Τουβλέικερς (Νήαρ Ηστ)
22:45, Nothing But Net - Κένταυροι ()


Τρίτη 13/6
21:00, Lazers B.C. - Ρούκουνες (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)
21:00, C-Scavs - Γ.Α.Σ.Τ. (Νήαρ Ηστ)


Δευτέρα 12/6
22:30, Red-dicolo - Chicago Tools (Στ.Βενετης)

Κυριακή 11/6
18:30, Heat B.C. - Μπάσχετοι (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)

Σάββατο 10/6
20:00, Σουβλέηκερς - Αστέρας Ευελπίδων (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)

Παρασκευή 9/6
21:00, Alcoholics - Lazers B.C. (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)
22:30, C-Scavs - Τουβλέικερς (Νήαρ Ηστ)

Τετάρτη 7/6
21:00, Γ.Α.Σ.Τ. – Catenazio B.C. (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)
21:30, Nothing But Net - Heat B.C. (Καλλιθέα/Ιφιγενείας)
22:00, Μπάσχετοι - Pigs (Σιπύλου)


Τρίτη 6/6
22:30, Oklaχώμα - Olimpic Villagers (Σιπύλου)

Δευτέρα 5/6
21:00, Ρούκουνες - Σουβλέηκερς (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)
22:30, Κένταυροι - Atomic Raptors (Στ. Βενέτης)


Παρασκευή 2/6
22:30, Ζαππατίστας – Red-dicolo (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)

Τετάρτη 31/5
21:00, Alcoholics – Αστέρας Ευελπίδων (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)
22:30, Heat B.C. – Pigs (Πολυκλαδικό)


Τρίτη 30/5
22:15, Μπάσχετοι – Nothing But Net (Πολυκλαδικό)
22:30, Chicago Tools – Oklaχώμα (Νήαρ Ηστ)


Δευτέρα 29/5
22:15, Aladalon – C-Scavs (Πολυκλαδικό)



blog comments powered by Disqus

Share