Το πρώτο ηλεκτρονικό μπασκετικό περιοδικό με την πληρέστερη Αθλητιατρική Πύλη στο ελληνικό διαδίκτυο!

Πρόγραμμα 2/6 ως 13/6 – όλες οι κατηγορίες και Prime Cup

PDFΕκτύπωσηE-mail

"ΠΑΝΟΣ ΖΑΧΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ" - 2016-17


Share


 

Το πρόγραμμα της λίγκας για το διάστημα από την Παρασκευή 2/6 ως και την Τρίτη 13/6. Συμπεριλαμβάνει αγώνες πλέι οφς Α1, Dynamic League, Challenge League, Championship, Prime Cup, ενώ σε αυτό το άρθρο θα προστεθούν όλα τα ματς που θα οριστούν τις επόμενες ημέρες για τις συγκεκριμένες ημερομηνίες. Αναλυτικά:


* Τις επόμενες ημέρες θα προστεθούν στο πρόγραμμα αγώνες πλέι οφς σε A1, Dynamic League, Challenge League, Championship, Prime Cup.

** Οι διευθύνσεις των νέων γηπέδων:
Γήπεδο Εσπέρου: Λαμπράκη Γρηγορίου & Τρικούπη Χαριλάου, Καλλιθέα, 17671
Γήπεδο Ιφιγενείας: Ιφιγενείας 11Α και Δοϊράνης, Καλλιθέα



Prime Cup

Δευτέρα 5/6
22:30, Aladalon – Athens Supergrungers (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)

Πέμπτη 15/6
21:00, LA Hipsters - Lazers B.C. (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)


A1

Κυριακή 4/6
22:15, Ζαππατίστας – Στιγκιντριακοί (Σιπύλου) – (0-1)

Τρίτη 6/6
21:00, Dirtus Bologna – C-Drifters (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη) - (0-0)

Τετάρτη 7/6
22:30, Ρεμπελιακός – Τιρινίνι (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη) – (0-0)

Πέμπτη 8/6
22:15, Dirtus Bologna – C-Drifters (Νήαρ Ηστ) – (GM2)

Παρασκευή 9/6
22:30, Ρεμπελιακός – Τιρινίνι (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη) – (GM2)

Σάββατο 10/6
18:30, Miners – Γ.Α.Σ.Τ. (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη) – (1-0)



Dynamic League

Παρασκευή 2/6
22:30, Τριπόντιοι – Pick ‘n’ Troll (Νήαρ Ηστ) – (Semifinal)



Challenge League

Τρίτη 6/6
22:30, Butchers – Desperado (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη) – (0-0)

Δευτέρα 12/6
21:00, Aladalon – Gademians (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη) – (1-0)
22:30, ΟΜΕΚΟ – Kallithea Pimps (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη) – (1-0)

Τρίτη 13/6
22:30, Ήρεμη Δύναμη – KMC B.C. (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη) – (1-1)
22:30, Butchers – Desperado (Νήαρ Ηστ) – (GM2)



Championship

Κυριακή 4/6
18:30, Oklaχώμα Thunder – Έμπυροι B.C. (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη) – (0-0)

Τετάρτη 7/6
22:30, Drafts – MyRema State Warriors (Νήαρ Ηστ) – (0-1)

Σάββατο 10/6
21:00, Glory Road – Paranormal Inactivity B.C. (Στ.Βενέτης) – (1-0)

Κυριακή 11/6
17:00, Drafts - MyRema State Warriors (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη) – (1-1)
19:00, Oklaχώμα Thunder – Έμπυροι B.C. (Νήαρ Ηστ) – (1-0)

Πέμπτη 15/6
22:15, Athens Supergrungers – Buzzer Beeres (Νήαρ Ηστ) – (1-1)



blog comments powered by Disqus

Share