Το πρώτο ηλεκτρονικό μπασκετικό περιοδικό με την πληρέστερη Αθλητιατρική Πύλη στο ελληνικό διαδίκτυο!

Πρόγραμμα 13/6 ως 26/6 – όλες οι κατηγορίες και Prime Cup

PDFΕκτύπωσηE-mail

"ΠΑΝΟΣ ΖΑΧΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ" - 2016-17


Share


 

Το πρόγραμμα της λίγκας για το διάστημα από Τρίτη 13/6 ως Δευτέρα 26/6. Περιλαμβάνει αγώνες Α1, Dynamic League, Challenge League, Championship, αλλά και Prime Cup. Στο παρόν άρθρο θα προστεθούν όλοι οι αγώνες που θα οριστούν για το διάστημα αυτό στις κατηγορίες. Αναλυτικά:


* Οι διευθύνσεις των νέων γηπέδων:
Γήπεδο Εσπέρου: Λαμπράκη Γρηγορίου & Τρικούπη Χαριλάου, Καλλιθέα, 17671
Γήπεδο Ιφιγενείας: Ιφιγενείας 11Α και Δοϊράνης, Καλλιθέα



Prime Cup

Πέμπτη 15/6
21:00, LA Hipsters – Lazers B.C. (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)
22:30, Ρεμπελιακός – Τιρινίνι (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)

Παρασκευή 16/6
22:30, Aladalon – Κροκόδειλοι (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)

Τετάρτη 21/6
22:30, Στιγκιντριακοί – C-Drifters (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)



A1

Πέμπτη 15/6
22:30, Στιγκιντριακοί – Dirtus Bologna (Σιπύλου) – Semifinal

Δευτέρα 19/6
22:30, Ρεμπελιακός – Miners (Νήαρ Ηστ) – Semifinal

Κυριακή 25/6
21:15, Στιγκιντριακοί - Ρεμπελιακός - Τελικός Α1



Dynamic League


Κυριακή 25/6
19:00, Φωκιανός – Τριπόντιοι – Τελικός



Challenge League

Τρίτη 13/6
22:30, Ήρεμη Δύναμη – KMC B.C. (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη) – (1-1)
22:30, Butchers – Desperado (Νήαρ Ηστ) – (1-0)

Πέμπτη 15/6
22:30, Butchers – Desperado (Πολυκλαδικό) – (1-1)

Δευτέρα 19/6
22:30, Aladalon - Desperado (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη) – Semifinal

Τετάρτη 21/6
22:00, ΟΜΕΚΟ - Ήρεμη Δύναμη (Καλλιθέα/Ιφιγενείας) – Semifinal

Κυριακή 25/6
17:00, Aladalon - ΟΜΕΚΟ - Τελικός Challenge League



Championship

Πέμπτη 15/6
22:15, Buzzer Beeres – Athens Supergrungers (Νήαρ Ηστ) – (1-1)

Κυριακή 18/6
18:30, Glory Road – Drafts (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη) – (0-0)

Δευτέρα 19/6
21:00, Σφυριά – Gunners (Νήαρ Ηστ) – (1-0)

Τρίτη 20/6
21:00, LA Hipsters – Athens Supergrungers (Νήαρ Ηστ) – (0-0)

Τετάρτη 21/6
21:00, Glory Road – Drafts (Νήαρ Ηστ) – (GM2)

Πέμπτη 22/6
22:30, LA Hipsters – Athens Supergrungers (Νήαρ Ηστ) – (GM2)

Τρίτη 27/6
22:30, Oklaχώμα Thunder - Glory Road (Νήαρ Ηστ) – Semifinal

* Στο παρόν άρθρο θα οριστούν όλα τα παιχνίδια ως τη λήξη των προημιτελικών σειρών ως και 26/6.



blog comments powered by Disqus

Share